O nás

Jmenuji se Petra Černá a britské kočky chovám již od roku 2006. Od roku 2013 jsem mezinárodním posuzovatelem FIFe pro kategorii 3 a od roku 2015 také pro kategorii 1 a v roce 2017 jsem složila zkoušku pro kategorii 4 a momentálně jsem žákem v kategorii 2. V neposlední řadě jsem také veterinární lékařkou. Chovu koček věnuji svůj veškerý čas a jsou pro mě více než jen koníčkem, jsou smyslem a láskou mého života.

Naše chovatelská stanice byla založena v roce 2006 a je registrována u mezinárodní organizace FIFe. Chovala jsem britské krátkosrsté kočky v barvách: modrá, lilová, krémová, želvovinová, s odznaky, stříbřitá s odznaky, stříbřitě a zlatě stínovaná, ale momentálně se věnujeme jen odchovu modrých britek a doma máme také jednu úžasnou exotickou kočičku. Jsme rodinná chovatelská stanice a naším záměrem je kvalitní odchov krásných, zdravých a vymazlených koťátek na které budeme moci být náležitě pyšní. Všechny naše kočičky jsou právoplatnými členy naší rodiny, mají k dispozici celý dům a je o ně pečováno s velkou láskou.

Naše kočičky jsou řádně očkované nadstandartní vakcínou proti panleukopenii, chlamydióze, caliciviroze, rhinotracheitis, vzteklině a FeLV, pravidelně odčervované, testované na FIV, FeLV, PKD a HCM s negativními výsledky.

Naše kočičky krmíme pouze kvalitními granulemi (ANF, Royal Canin, Hill´s) a konzervami (Sheba, Gimpet, Gourmet). Milují palmsky Gimpet a Vitakraft. Několikrát týdně dostávají syrové hovězí maso, vařené kuře, tuňáka ve vlastní šťávě, lipánky, živé jogurty, tvaroh, lučinu a neslazené mlíčko, které všem kočičkám moc chutná. Nezapomínáme ani na vitámíny Nutri Pets, díky kterým mají naše kočičky lepší srst a jsou ve skvělé kondici.

Naše chovné kočičky mají pouze 1 vrh za rok, protože jsou pro nás především plnohodnotnými a milovanými členy rodiny a až poté naše chovné kočičky. Naše vrhy také pečlivě plánujeme, abychom měli na všechna naše koťátka dostatek času se jim naplno věnovat. Chceme odchovávat pouze zdravá a šťastná koťátka, která přinesou do svého nového domova spoustu lásky a radosti.

Naše koťátka odcházejí do nových domovů nejdříve ve 13.-14. týdnu kastrovaná, 3x odčervená a 2x očkovaná a čipovaná s EU pasem.
Naše koťátka prodáváme pouze na mazlíky nebo stejně smýšlejícím chovatelům.

Některá naše koťátka našla domovy v zahraničí, například v Holandsku, Něměcku, Norsku, Polsku, Rakousku, Maďarsku, Chorvatsku, Slovensku, Švýcarsku, Itálii, Španělsku ale také daleko od nás ve Spojených Státech.

 


We are very glad that you have visited our website and we hope you enjoyed it.
If you have any questions, don’t hesitate to ask us:
Mgr. Petra Šnajdrová
+420 724 135 007
royalangel@seznam.cz


MVDr. Petra Černá, MRCVS

Brno, Czech Republic
Tel: +420 724 135 007

e-mail: royalangel@seznam.cz

personal FB: petra.royalangel
FB fanpage: royalangel.cz