Koťátka

Aktuální vrhy:

Momentálně nemáme volná koťátka!!!

Plánujeme koťátka v 2020:

Galerie našich odchovů »


Informace o koťátkách

Koťátka z naší chovatelské stanice odcházejí kastrovaná!!! nejdříve ve věku 13. týdnů, ale upřednosťujeme jejich pozdější odběr. Koťátka jsou 2x očkovaná nadstandartní vakcínou (PUREVAX nebo NOBIVAC FORCAT – proti panleikopenii, rhinotracheitis, calciviroze a chlamidióze) a pravidelně odčervovaná. Očkování proti vzteklině záleží na dohodě s budoucími majiteli. Všechna koťátka budou čipována! Ke koťátku také samozřejmě dostanete kupní smlouvu, očkovací průkaz (PET PASSPORT – díky kterému mohou kočičky cestovat i do zahraničí), CD s fotkami a balíček s hračkami a krmením, abychom koťátku co nejvíce zpříjemnili příchod do nového domova. S novými majiteli rádi zůstneme v kontaktu a začínajícím chovatelům kdykoli poradíme a pomůžeme.

Pro naše koťátka hledáme starostlivé a milující majitele, kteří je budou mít rádi a rozmazlovat je stejně jako my, a proto je pro nás velmi důležité nové majitele předem poznat, popřípadě jim s chovem poradit a probrat s nimi vše co s sebou péče o kočičku přináší. Pořízení kočičky totiž není záležitost na pár měsíců, ale minimálně na několik let, proto se musí vše předem důkladně zvážit. V žádném případě totiž nesvěříme naše milovaná a vymazlená miminka do péče někomu, kdo je nebude milovat a nebude ochoten jim věnovat spoustu svého času, péče a především lásky.

Naše chovné kočičky mají pouze 1 vrh za rok, protože jsou pro nás především plnohodnotnými a milovanými členy rodiny a až poté naše chovné kočičky. Naše vrhy také pečlivě plánujeme, abychom měli na všechna naše koťátka dostatek času se jim naplno věnovat. Chceme odchovávat pouze zdravá a šťastná koťátka, která přinesou do svého nového domova spoustu lásky a radosti.

 


MVDr. Petra Černá, MRCVS

Brno, Czech Republic
Tel: +420 724 135 007

e-mail: royalangel@seznam.cz

personal FB: petra.royalangel
FB fanpage: royalangel.cz